Záznam finálového večera sledujte ZDE.

Blog pomáhá

Již pátým rokem podporuje anketa Czech Blog Awards DOBRÝ ANDĚL, nadaci.

My věříme, že blogeři, youtubeři, influenceři pomáhají. A to nejen tím, že ostatní inspirují a dávají jim praktické tipy a cenné rady, ale také mohou podpořit dobrou věc. Právě proto chceme i my za anketu Czech Blog Awards podpořit Dobrý Anděl, nadaci.


DOBRÝ ANDĚL je systém, pomocí kterého mohou až desetitisíce dárců, Dobrých andělů, výrazně pomoci tisícům nemocných i relativně malými pravidelnými měsíčními příspěvky.

DOBRÝ ANDĚL rozděluje příspěvky do posledního haléře.DOBRÝ ANDĚL je unikátní systém, protože:

1. Rozděluje příspěvky do posledního haléře
Peníze od tisíců dárců, Dobrých andělů, přijaté v jednom měsíci, systém DOBRÝ ANDĚL rozdělí rovným dílem stovkám rodin vždy první pracovní den následujícího měsíce. Veškeré provozní náklady nadačního fondu DOBRÝ ANDĚL jsou hrazené ze soukromých peněz jeho zakladatelů.

2. Vidíte, komu pomáháte
Každý dárce, Dobrý anděl, má vlastní andělské číslo a heslo, které mu umožňuje přístup na jeho Osobní účet na www.dobryandel.cz. Na něm si může kontrolovat, jaká je aktuální výše jeho příspěvků. Dárce také vidí jména, adresy a životní příběhy lidí, kterým systém DOBRÝ ANDĚL doručuje jeho příspěvky.

3. Pomáhá pravidelně, každý měsíc
Systém DOBRÝ ANDĚL umožňuje tisícům dárců, Dobrých andělů, pravidelně každý měsíc finančně pomáhat stovkám rodin ve finanční tísni, kde otec, matka anebo některé z dětí trpí rakovinou nebo dítě trpí jiným závažným a dlouhodobým onemocněním.

ANDĚLSKÉ HODNOTY

RADOST
Máme radost z toho, že umožňujeme lidem, aby si navzájem efektivně pomáhali. Máme radost ze spolupráce. Dobří andělé zažívají radost z dávání.

SPOLUPRÁCE
Spolupracujeme s lékaři a sestrami, firmami a dalšími organizacemi, které sdílí naše hodnoty.

RESPEKT
Respektujeme slabší, nemocné a potřebné. Respektujeme kolegy v ziskovém sektoru i neziskovém sektoru. Respektujeme Dobré anděly a partnery bez ohledu na výši jejich příspěvku.

ODVAHA
Odvaha dělat, pouštět se do těžkých věcí, odvaha v komunikaci – argumenty, odvážněji obhajovat naše hodnoty, to že jsme jiní.

www.DobryAndel.cz

Partneři ankety

Olympus
AVON
Alcatel
Ecco
PlayStation
Ugo
Billa
Horké boby
Parfémy ElNino
Švýcarsko přirozeně
TCL MOVE
DODO for life
GATE
Remington
Veritas
Car 4 Way
Louda Auto
Hilton

Mediální partneři

Evropa2
Mediář
Cosmopolitan
Blog Media