Záznam finálového večera sledujte ZDE.

DVEŘE DO ŽIVOTA

Proto jsme díky partnerovi Czech Blog Awards 2017, firmě DODO FOR LIFE, měli možnost přivézt a nechat podepsat dveře, které nyní můžete mít právě Vy. Tyto dveře jsou unikátní nejen tím, že budou vždy těmi prvními, které otevřeli myšlenku SOCIAL AWARDS, ale zároveň je to jediný nositel podpisů všech známých osobností, které tuto krásnou myšlenku podpořili. 

Výtěžek z prodeje dveří půjde na dobročinné účely, o kterých rozhodnou fanoušci na facebookové stránce Czech Blog Awards.

Chcete právě Vy tyto dveře vydražit? Napište do komentářů níže částku, a ta nejvyšší tyto jedinečné dveře získá. Napsat nám můžete také na email cba@czechblogawards.cz.

Na dveře se podepsali např.: Dara Rolins, Milan Peroutka, Sharlota, Kovy, Anna Šulc, Leoš Mareš, Zorka Hejdová a Ondra Vodný, A Cup of Style, Shopaholic Nicol, Veronica Biasiol, Pavel Callta, Natálie Kotková, Mikolas Josef, Light and Love, Mr. Kriss, Katka Králová, Not so funny Any, Get the Louk, Petra Lovely Hair, Anna Kadeřávková, Soňa Skoncová, Jitka Nováčková, Kačí My Cooking Diary, Patricie Solaříková, Zachy a další….

Leoš Mareš

Dveře do života

Jitka Nováčková

Dveře do života

Milan Peroutka

Dara Rolins

Natálie Kotková

Sharlota

Leoš Mareš

Leoš Mareš

Mirek Topolánek

Veronica Biasiol

Partneři ankety

Olympus
AVON
Alcatel
Ecco
PlayStation
Ugo
Billa
Horké boby
Parfémy ElNino
Švýcarsko přirozeně
TCL MOVE
DODO for life
GATE
Remington
Veritas
Car 4 Way
Louda Auto
Hilton

Mediální partneři

Evropa2
Mediář
Cosmopolitan
Blog Media