Záznam finálového večera sledujte ZDE.

Pravidla a průběh ankety

Anketa Czech Blog Awards 2017 probíhá v období od 12. 10. 2017 do 18. 11. 2017.

Ankety Czech Blog Awards se může zúčastnit každý, kdo má svůj vlastní blog/video kanál/profil založený před datem 1. 1. 2017.

Blog/video kanál/profil, který byl založený až po datu 1. 1. 2017, může být nominován v kategorii COSMO OBJEV ROKU. Anketa Czech Blog Awards je určena pouze pro české autory/ky.


PRŮBĚH ANKETY

V období od 12. 10. 2017 do 25. 10. 2017 budou probíhat nominace. Své oblíbence je možné nominovat prostřednictvím formuláře na portálu CzechBlogAwards.cz. V rámci nominace je třeba vždy uvést e-mail, url nominovaného a kategorii.

V období od 25. 10. 2017 do 7. 11. 2017 proběhne hlasování, během něhož mohou návštěvníci portálu CzechBlogAwards.cz posílat své hlasy nominovaným. Dne 7. 11. 2017 bude hlasování ukončeno a dne 9. 11. 2017 bude oznámeno 10 finalistů v každé kategorii Blogerky roku: Fashion, Beauty, Life, Food, Video Blogerka roku, Cosmo Objev roku, Bloger roku, Video Bloger roku a Instagram roku. Závěrečné hlasování TOP 10 bude zahájeno 9. 11. 2017 a potrvá do 17. 11. 2017. Finalisté nových kategorií letošního ročníku, Instagram roku a Ynspirology budou představeny o den později, 10. 11. 2017.

Finalisté budou pozváni na finálový večer, který se uskuteční 18. 11. 2017 v Praze, v hotelu Hilton, kde proběhne oficiální vyhlášení vítězů a předání cen. Oceněni budou nominovaní, kteří získají nejvíce hlasů zaslaných na základě osobních preferencí odesílatelů.

PRAVIDLA HLASOVÁNÍ

V semifinále je možné hlasovat pouze jednou v každé kategorii Blogerka roku : Fashion, Beauty, Life, Food, Video Blogerka, Cosmo Objev roku, Bloger roku, Video Bloger roku a v kategorii Instagram můžete hlasovat pro tři nominované. Opakované pokusy o hlasování budou systémem zabezpečeny a nahlášeny.

Případné dotazy směřujte prosím na e-mail cba@czechblogawards.cz.

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

NOMINACE

1. Do které kategorie se mohu nominovat, když skončím a po čase si založím nový blog/video kanál/profil?
Pokud byl nový blog/video kanál/profil založen v roce 2017 a příspěvky na něm jsou pouze z tohoto roku, patří do kategorie Cosmo Objev roku.

2. Můj blog byl nominován do špatné kategorie.
Pokud zjistíš, že byl Tvůj blog zařazen do jiné kategorie, napiš nám na e-mail cba@czechblogawards.cz název nominovaného blogu a kategorii, do které si blog přeješ zařadit.

3. Jak poznám, že nominace proběhla úspěšně?
Po odeslání formuláře se Ti zobrazí informace o tom, zda byl návrh na nominaci úspěšný. V opačném případě, pokud se již blog/video kanál/profil mezi nominacemi nachází, se Ti zobrazí informace, že se nominovaný v seznamu nominací nachází.

4. Co když se blog/video kanál/profil nezobrazuje mezi nominovanými?
Úspěšný návrh na nominaci znamená, že se navržený blog/video kanál/profil nachází v seznamu nominací, a ten následně prochází ruční kontrolou, která blog/video kanál/profil důkladně prochází, a pokud nominovaný nesplňuje některé z pravidel ankety, není do nominací schválen. Pravidla úspěšného schválení: Blog/video kanál/profil musí být aktivní, nesmí být čistě komerční, nesmí uveřejňovat obsah s erotickou náplní nebo obsah podněcující náboženskou, rasovou či jinou nesnášenlivost.

5. Moje nominace splňuje všechna výše uvedená pravidla, přesto se můj blog v nominacích neobjevuje.
Kontaktuj nás na e-mailu cba@czechblogawards.cz a my se hned na Tvou nominaci podíváme.

HLASOVÁNÍ

1. Proč musím u hlasování uvádět své tel. číslo?
Nejprve musíme říct, že Tvoje údaje jsou u nás naprosto chráněné. Pouze na Tvůj e-mail Ti budou chodit novinky o dění v Czech Blog Awards. Pokud ani ty nebudeš chtít dostávat, stačí jednoduše v e-mailu kliknout na zrušení. Telefonní číslo chceme pouze z jediného důvodu a tím je korektnost hlasování.

2. Nepřišel mi potvrzující e-mail.
Na e-mail mi nedorazilo potvrzení o hlasování… Nejprve zkontroluj složku spam, zda se zpráva nedoručila právě tam. Může také nastat prodleva v doručení, která může být způsobena na straně poštovního serveru. Svůj e-mail tedy zkontroluj později. Pokud by ani přesto e-mail nedorazil, kontaktuj nás na e-mailu cba@czechblogawards.cz a my Tvůj hlas potvrdíme ručně.

Máš další otázky? Kontaktuj nás: cba@czechblogawards.cz.

Partneři ankety

Olympus
AVON
Alcatel
Ecco
PlayStation
Ugo
Billa
Horké boby
Parfémy ElNino
Švýcarsko přirozeně
TCL MOVE
DODO for life
GATE
Remington
Veritas
Car 4 Way
Louda Auto
Hilton

Mediální partneři

Evropa2
Mediář
Cosmopolitan
Blog Media