Záznam finálového večera sledujte ZDE.

Vítězové Czech Blog Awards 2017 znovu na jednom místě!

V listopadu minulého roku si desítka nejpopulárnějších českých blogerů převzala na finálovém galavečeru ocenění za svou celoroční práci a teď se opět sešli na "místě činu", aby své vítězství tak trochu znovu oslavili. Tentokrát ale před objektivem fotoaparátu. V nebeských výšinách baru Cloud na vrcholu Hotelu Hilton si užili příjemné odpoledne za podpory partnerů ankety Czech Blog Awards.

Jejich cesta za vítězstvím nebyla snadná. Zatímco někteří vítěznou trofej ankety Czech Blog Awards získali vůbec poprvé a s notným překvapením, jiní naopak patřili k ostříleným finalistům. Oficiální focení se svou skleněnou trofejí si ale v příjemné atmosféře užili všichni a společně.

Kovy, Anička Šulc, Nicole a Lucka z A Cup of Style, Kristýna Za normální holky, Anie Songe, Petra Lovely Hair, ale i Mr. Kriss. Všichni ale bohužel dorazit nemohli. Kromě skvělých fotek vznikly také exkluzivní rozhovory pro Evropu2 a také s Ondrou Vodným, které si můžeš užít v tomto videu na YT. Odkrývají jejich osobní pohledy nejen na svět social médií, ale i jejich vlastní tvorbu. Především jsou ale velice inspirativní. ;-)

A jako podpora dorazil také Mikolas Josef, vycházející hvězda české hudební scény se světovými ambicemi a aktuální reprezentant České republiky na mezinárodním kole pěvecké Eurovision 2018 v Lisabonu. Rozhovor s ním najdeš zde.

Partneři ankety

Olympus
AVON
Alcatel
Ecco
PlayStation
Ugo
Billa
Horké boby
Parfémy ElNino
Švýcarsko přirozeně
TCL MOVE
DODO for life
GATE
Remington
Veritas
Car 4 Way
Louda Auto
Hilton

Mediální partneři

Evropa2
Mediář
Cosmopolitan
Blog Media